Herman Heuff - Ets: Tjalk Delft - 1908 - Verkocht

Herman Heuff - Ets: Tjalk Delft - 1908 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 40,00

Herman Heuff - Ets: Tjalk Delft - 1908 kopen? Bied vanaf 45!Herman Heuff - Ets: Tjalk Delft - 1908 kopen? Bied vanaf 45!Herman Heuff - Ets: Tjalk Delft - 1908 kopen? Bied vanaf 45!Herman Heuff - Ets: Tjalk Delft - 1908 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Herman Heuff (1875-1945)
Jaartal1908
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Herman Heuff. Titel: Tjalk Delft. Jaartal: 1908.  Afmetingen blad H38 x B56.  Afmetingen voorstelling H19 x b27. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk kan volledig worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat. Er zitten wat kreukjes om het werk heen en een scheurtje rechtsbovenin. Wat plakresten op de bovenste rand. Goed ingelijst met nieuw passepartout valt dit eronder.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:05-03-2019 om 12:00
Eindtijd:20-03-2019 om 11:17
Rodbrecht
20 mrt. / 09:19
€ 40