Herman Heuff - Veere, stadhuis - ets - Verkocht

Herman Heuff - Veere, stadhuis - ets kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Herman Heuff - Veere, stadhuis - ets kopen? Bied vanaf 30!Herman Heuff - Veere, stadhuis - ets kopen? Bied vanaf 30!Herman Heuff - Veere, stadhuis - ets kopen? Bied vanaf 30!Herman Heuff - Veere, stadhuis - ets kopen? Bied vanaf 30!Herman Heuff - Veere, stadhuis - ets kopen? Bied vanaf 30!Herman Heuff - Veere, stadhuis - ets kopen? Bied vanaf 30!Herman Heuff - Veere, stadhuis - ets kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1307 verkochte items
Alle items van deze verkoper (97)
  • Herman Heuff (1875-1945)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 15 cm (h x b)
Lijst25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • los blad 20x15 cm, ontzuurd, in goede gebruikte staat
  • met potlood gesigneerd
  • achter glas, in de originele lijst met enige schade: 25x20 cm

goede gebruikte staat

Herman Heuff (1875-1945)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1307 verkochte items
20 cm
25 cm
15 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:20-10-2018 om 21:42
Eindtijd:02-11-2018 om 19:33
eaurouge
21 okt. / 22:32
€ 30