Fraai schilderij van Herman van Tongeren uit 1985. Het werk is op de achterzijde met de hand beschreven voor Wally en op het hout collection privee Lehmann
Kunstenaar: Herman van Tongeren
Titel: polder Jaar: 1985 Techniek: Olieverf op doek
Oplage: Unicum
Afwerking: Ingelijst
Goed
beetje vuil / deuk in doek ( zie foto)
aluminium lijst (niet de mooiste)
Tot 10 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 20,00
€ 30,00