Wouter Johan van Smorenburg - 3 schilderijen (ca 1900) waarvan 2x onbekend
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Vroeg werk van Hetty Brink (1947)
Titel: Zonder titel
Jaar: 1980
Techniek: kleurenets
Afmeting afbeelding: 50x64,5 op 55,6x72,1 cm. Ingelijst in een mooie aluminium lijst.
Oplage: 20 ex., eigen druk
Gesigneerd, gedateerd en genummerd
Materiaal: Stevig papier
Conditie:
In goede staat.
Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden, maar beter is afhalen in Ede op afspraak zonder extra kosten. Aankopen bij Bartholdus kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.