Hetty van der Linden - Gemengde techniek - Tango - Handgesigneerd - Verkocht

Hetty van der Linden - Gemengde techniek - Tango - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Hetty van der Linden - Gemengde techniek - Tango - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Hetty van der Linden - Gemengde techniek - Tango - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Hetty van der Linden - Gemengde techniek - Tango - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Hetty van der Linden - Gemengde techniek - Tango - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Den_Olden_Vos
FA. (9)

231 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Hetty van der Linden (1946)
Jaartal1994
TechniekHandgekleurd
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
Lijst43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Werk van Hetty van der Linden, gemengde techniek. Getiteld "Tango". In uitstekende conditie.
Hetty van der Linden wordt internationaal geroemd om haar levendige figuratieve schilderkunst met veel kleur en dansende lijnen brengt ze de mensen en dieren in haar kunstwerken tot leven alsof het personages in een film zijn ze zijn in de bloei van hun leven en stralen vooral vrolijkheid uit door hun gebaren.
Wordt goed verpakt en aangetekend verstuurd.

Hetty van der Linden (1946)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Den_Olden_Vos
FA. (9)

231 verkochte items
33 cm
43 cm
15 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:18-04-2019 om 15:38
Eindtijd:25-04-2019 om 19:12
Biedingen (6)
Arrt
25 apr. / 18:49
€ 30
mailmother
24 apr. / 22:29
€ 25
Arrt
24 apr. / 22:29
€ 21
mailmother
23 apr. / 07:39
€ 16
Arrt
23 apr. / 07:39
€ 11
mailmother
20 apr. / 08:53
€ 1