Iedere maandagavond loopt een Special af met speciale aandacht voor een kunstenaar of thema. Meedoen als verkoper? Dat kan! Kijk hier voor meer informatie.
Hildo Krop - De waakzaamheid in eigen hand gehouden, vintage gelatinezilverdruk
Vergelijkbaar item plaatsen
Omschrijving
Hildo Krop (1884-1970)
Type kunstwerk
Fotografie
Jaartal
1937
Techniek
Silverprint (Klassieke Foto)
Stijl
Realistisch
Onderwerp
Architectuur
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
25 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Foto van dit bekende beeld van Hildo Krop op zijn oorspronkelijke plaats in de tuin van het Wilhelmina Gasthuis in Amsterdam. Gelatinezilverdruk, gesigneerd rechtsonder door Hildo Krop zelf en met studiostempel van zijn zoon (Johan Krop) achterop. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 25cm x 18cm
Tegenwoordig staat het beeld in het binnenhof van het Academisch Medisch Centrum (AMC) dankzij de waakzaamheid van de kunstenaar Eugene Terwindt. Hoe toepasselijk!
Dit kunstwerk kan goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
Bij aankoop kan een kunstwerk altijd, maar wel op afspraak, worden opgehaald in Diemen (vlakbij Amsterdam, paar minuten vanaf de ringweg A10). De termijn voor ophalen is zeer ruim; u kunt het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan (omgeving) Amsterdam voor andere zaken. In dat geval bespaart u, vanzelfsprekend, verzendkosten. De enige uitzondering op bovenstaande is dat als de verkoper op enig moment besluit het werk gratis te verzenden dat dit bindend is m.a.w. het werk kan in dat geval niet opgehaald worden. Dit zal alleen in uitzonderlijke gevallen gebeuren en de koper zal geen enkel financieel risico lopen.
Conditie
Conditie
Zeer Goed
Transport
Afhalen
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Diemen, Nederland
Betalen
U dient de aankoop vooraf via ons betaalsysteem te voldoen. Betalen bij afhalen op locatie is niet mogelijk.
Verzenden
Pakketpost
Prijs
Tot 5 kg.
Binnen Nederland
€ 13,00
Naar België
€ 20,00
Naar Duitsland
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00
Garantie
Garantie
Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie .