Hiroshi Asada - Prachtige gesigneerde ets

Hiroshi Asada - Prachtige gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 45!
Hiroshi Asada - Prachtige gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 45!Hiroshi Asada - Prachtige gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 45!Hiroshi Asada - Prachtige gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 45!Hiroshi Asada - Prachtige gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 45!Hiroshi Asada - Prachtige gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 45!Hiroshi Asada - Prachtige gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 45!
  • Hiroshi Asada (1931-1997)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
DragerChine collé
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig ets op doorschijnend papier van Hiroshi Asada.
Afmetingen voorstelling: 46,5 x 32 cm. .
Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.
Licht golvend papier.

Sporen van vorige inlijsting. Licht golvend blad.

Hiroshi Asada (1931-1997)

JapansJapansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  in2art
FA. (34 )

741 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
32 cm
46.5 cm
Sluit over 7d 20u 43m 03s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieWolvertem,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland
Starttijd:28-11-2022 om 16:16
Eindtijd:11-12-2022 om 20:43