5. Hiroshi Asada

Hiroshi Asada (1931-1997)

1 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Hiroshi ASADA (1931 - 1997) Japanse Kunstenaar

Japans

Hiroshi Asada - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!

Hiroshi Asada - Ets gesigneerd

Geplaatst doorCello1

Eindtijd31-07-2021 om 20:48

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst