Hugo Claus - 8 schetsen - Mijn Leven in Beeld - Verkocht

Hugo Claus - 8 schetsen - Mijn Leven in Beeld kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Hugo Claus - 8 schetsen - Mijn Leven in Beeld kopen? Bied vanaf 100!Hugo Claus - 8 schetsen - Mijn Leven in Beeld kopen? Bied vanaf 100!Hugo Claus - 8 schetsen - Mijn Leven in Beeld kopen? Bied vanaf 100!
  • Hugo Claus (1929-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75/400
Gesigneerde zeefdruk van Hugo Claus. Genummerd en gesigneerd in potlood. Gaaf exemplaar. Zie foto's.

Binnen Nederland € 6,95
Naar België € 12,00
Naar Duitsland € 12,00
Europese Unie € 19,50

ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd19-9-2023 om 9:28
Eindtijd3-10-2023 om 22:30
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken