Hugo Duchateau - PENTEKENING CHET BAKER & MILES DAVIS - Verkocht

Hugo Duchateau - PENTEKENING CHET BAKER & MILES DAVIS kopen? Bied vanaf 485!
Tekening / Aquarel

Hugo Duchateau - PENTEKENING CHET BAKER & MILES DAVIS kopen? Bied vanaf 485!Hugo Duchateau - PENTEKENING CHET BAKER & MILES DAVIS kopen? Bied vanaf 485!
  • Hugo Duchateau (1938)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1992
TechniekStift
StijlRealistisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
Passe-partout55 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
stiftekening van de bekende artiest Hugo Duchateau
meer info google, Pirron...

tekening in perfecte staat passe partout onbruikbaar enkele vlekjes

Hugo Duchateau (1938)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  freedom
Lid sinds 2021
28 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
44 cm
55 cm
18 cm
24 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGrimbergen,  België
Starttijd28-2-2022 om 20:40
Eindtijd22-4-2022 om 16:35
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken