Ilona Schmit - Schaatsende meisje - Verkocht

Ilona Schmit - Schaatsende meisje kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Ilona Schmit - Schaatsende meisje kopen? Bied vanaf 50!Ilona Schmit - Schaatsende meisje kopen? Bied vanaf 50!Ilona Schmit - Schaatsende meisje kopen? Bied vanaf 50!Ilona Schmit - Schaatsende meisje kopen? Bied vanaf 50!Ilona Schmit - Schaatsende meisje kopen? Bied vanaf 50!Ilona Schmit - Schaatsende meisje kopen? Bied vanaf 50!Ilona Schmit - Schaatsende meisje kopen? Bied vanaf 50!Ilona Schmit - Schaatsende meisje kopen? Bied vanaf 50!Ilona Schmit - Schaatsende meisje kopen? Bied vanaf 50!Ilona Schmit - Schaatsende meisje kopen? Bied vanaf 50!Ilona Schmit - Schaatsende meisje kopen? Bied vanaf 50!Ilona Schmit - Schaatsende meisje kopen? Bied vanaf 50!Ilona Schmit - Schaatsende meisje kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Maxreinier

Lid sinds 2017
25 verkochte items
  • Ilona Schmit (1943)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage199
Prachtige afbeelding in zeer goede staat. Is nog nooit ingelijst.

Ilona Schmit (1943)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Maxreinier

Lid sinds 2017
25 verkochte items
70 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:11-02-2019 om 12:54
Eindtijd:16-02-2019 om 20:02
Rotermundt
16 feb. / 12:32
€ 50