Istvan Nadler - Litho, Z.T. Memoire de la liberte - Ingelijst (Groot)

Istvan Nadler - Litho, Z.T. Memoire de la liberte - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 369,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Istvan Nadler - Litho, Z.T. Memoire de la liberte - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!Istvan Nadler - Litho, Z.T. Memoire de la liberte - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!Istvan Nadler - Litho, Z.T. Memoire de la liberte - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
37038 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
  • Istvan Nadler (1938)
Jaartal1991
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen98.5 cm x 68.5 cm (h x b)
Lijst137 cm x 105.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage13/100

Deze litho werd in opdracht vervaardigd voor de serie Mémoire de la liberté, welke als geheel in 1991 werd tentoongesteld en gepubliceerd. Ter ere van de universele verklaring voor de rechten van de mens werd een grote groep internationale kunstenaars gevraagd een werk - met vrijheid als thema - te vervaardigen. Wij bieden nu diverse werken uit deze bijzondere serie aan.

Literatuur: Mémoire de la liberté, les artistes imagent la liberté, Parijs: Gefrart-UNESCO, 1991.

Istvan Nadler (1938)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
37038 verkochte items
105.5 cm
137 cm
68.5 cm
98.5 cm

Dit item is verkocht voor 369,15(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:06-01-2021 om 15:21
Eindtijd:17-01-2021 om 20:39

Biedingen (12):

blade75
17 jan. / 20:30
€ 321
gijsboudens
17 jan. / 20:30
€ 321
blade75
17 jan. / 20:28
€ 301
gijsboudens
17 jan. / 20:28
€ 281
blade75
17 jan. / 20:22
€ 261
gijsboudens
16 jan. / 12:57
€ 241
Tonb
16 jan. / 12:57
€ 240
gijsboudens
6 jan. / 20:40
€ 220
blade75
6 jan. / 20:40
€ 200
blade75
6 jan. / 20:18
€ 182
gijsboudens
6 jan. / 20:18
€ 172
gijsboudens
6 jan. / 17:49
€ 150