Jaap Luttge - Rustpauze tijdens de olijvenoogst - Ets - Verkocht

Jaap Luttge - Rustpauze tijdens de olijvenoogst - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Jaap Luttge - Rustpauze tijdens de olijvenoogst - Ets kopen? Bied vanaf 40!Jaap Luttge - Rustpauze tijdens de olijvenoogst - Ets kopen? Bied vanaf 40!Jaap Luttge - Rustpauze tijdens de olijvenoogst - Ets kopen? Bied vanaf 40!Jaap Luttge - Rustpauze tijdens de olijvenoogst - Ets kopen? Bied vanaf 40!Jaap Luttge - Rustpauze tijdens de olijvenoogst - Ets kopen? Bied vanaf 40!Jaap Luttge - Rustpauze tijdens de olijvenoogst - Ets kopen? Bied vanaf 40!
  • Jaap Luttge (1904-1989)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1949
Techniek Ets
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 19.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage epreuve d'artiste
Ets door Jaap Luttge
Voorstelling van een rustpauze tijdens de olijvenoogst
Losbladig, beeldmaat 19.5x30.5, bladmaat 26x37
Gesigneerd en gedateerd r.o. in potlood: 'JM Luttge 49'
Annotatie in potlood l.o.: 'epreuve d'artiste 2e état'
Tevens gemonogrammeerd l.o. in de druk: 'JML'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ets is egaal licht verbruind
Binnen Nederland € 11,00

Jaap Luttge (1904-1989)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  lenteman
3399 verkochte items
Alle items van deze verkoper (84)
30.5 cm
19.5 cm