Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 40 x 43 cm (h x b) |
Passe-partout | 57 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
Het papier is vergeeld. Bovenin zitten scheurtjes in het papier. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Stavoren, in overleg af te halen, ook in amsterdam. parkeren voor de deur., Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Stavoren, in overleg af te halen, ook in Amsterdam. Parkeren voor de deur., Nederland |
Starttijd | 3-8-2023 om 17:50 |
Eindtijd | 14-8-2023 om 22:47 |