Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 24.5 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 27.4 x 43.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Mooi werk. De maker heeft het vermoedelijk tijdens het schilderen het canvas vastgeprikt op het raam met punaises waardoor er in de hoeken en op het midden van de lange zijden nu kleine gaatjes zitten (zie ook de foto). Deze zouden met een nieuwe lijst afgedekt worden. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Renkum, Nederland |