Jacoba Surie - Sitlleven met Kruik en fruit

Jacoba Surie - Sitlleven met Kruik en fruit kopen? Bied vanaf 100!
Jacoba Surie - Sitlleven met Kruik en fruit kopen? Bied vanaf 100!Jacoba Surie - Sitlleven met Kruik en fruit kopen? Bied vanaf 100!Jacoba Surie - Sitlleven met Kruik en fruit kopen? Bied vanaf 100!
  • Jacoba Surie (1879-1970)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 72 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderkunst Special > 100 euro special.

Jacoba (“Coba”) Surie, Amsterdam, 5 september 1879 – Amsterdam, 5 februari 1970) was een Nederlandse kunstschilderes Ze behoorde tot de schildergroep de Amsterdamse Joffers.
Zij vergaarde tijdens haar leven vele onderscheidingen waaronder de Willink van Collenprijs (1913) en de gouden medaille van koningin Wilhelmina (1929).

Zolderopruiming, dit schilderij verdient een schoonmaakbeurt.
ConditieRedelijk
Het schilderij is vuil, enige craquelé , canvas in perfecte staat