Olieverf op doek 80x62 , rechtsonder gesigneerd Doeser, geschilderd ca. 1925, in zeer zware authentieke lijst, die wat bewerkt is.
Doek is gaaf, geen restauraties o.i.d.
Relatief vroeg werk van de schilder.
Jacobus Doeser geboren Utrecht 1884, woonde en werkte in laren tot 1914, Utrecht 1915, Laren 1915-1919, Zandvoort, Noordwijk, Parijs, Leipzig sinds 1940 in Bennebroek. Schilder vormde zichzelf. Schildert, aquarelleert en tekent - bloemen, landschappen, figuren en portretten in modern vrije trant.
(De ene Doeser is de andere niet, maar een 20tal jaren geleden bracht een olieverf van Doeser - 47.000 Gulden op een kunstveiling op).
Lid van kunst zij ons doel te Haarlem. Vermeld in de Pieter Scheen, Luns, Mak van Waaij, Plasschaert, van Hall I en Waller.
Verzenden kan binnen Nederland, maar i.v.m. de grootte en zwaarte van de lijst liever afhalen in Alblasserdam / Kinderdijk.