Jacobus Doeser - Bloemstilleven - Verkocht

Jacobus Doeser - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 225,00

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Jacobus Doeser (1884-1970)
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 100 cm (h x b)
Lijst103 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op doek voorstellende Bolchrysanten in een vaas.Gesigneerd rechtsonder.Doekmaat 90 x 100 cm.Ingelijst. Lijstmaat 103 x 113 cm.

Verzendkosten Nederland 45,00 euro. Buitenland op aanvraag.

Dit item is verkocht voor 225,00
Starttijd:10-10-2018 om 23:06
Eindtijd:16-10-2018 om 21:11
Erik1000
13 okt. / 11:57
€ 225