Jacobus Doeser - bloemstilleven - Verkocht

Jacobus Doeser - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 500!
Jacobus Doeser - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 500!Jacobus Doeser - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 500!Jacobus Doeser - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 500!Jacobus Doeser - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 500!
  • Jacobus Doeser (1884-1970)
StijlKlassiek
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen105 cm x 77 cm (h x b)
Lijst126 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig groot werk van Doeser met imponerende originele lijst.

Jacobus Doeser (1884-1970)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Depot_Leerdam
FA. (12)

122 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
100 cm
126 cm
77 cm
105 cm
Dit item is verkocht voor 575,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-09-2022 om 09:10
Eindtijd:03-10-2022 om 08:56
VJPvtR4
02 okt. / 23:13
€ 500