Alles in uitstekende staat, schoongemaakt en in een dure museale lijst gedaan.
Lijst en schilderij zijn zonder gebreken, in het echt nog mooier.
zie foto's voor een beeld indruk.
Gesigneerd: Doeser
Doek: 61 bij 81 cm lijst : 86 bij 106 cm
ALLEEN OPHALEN TE GROOT EN TE DURE LIJST. [dit om beschadigingen te voorkomen]
Zeer Goed
Het geheel is schoongemaakt en in een museale lijst gedaan.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nijmegen, Nederland