Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
JACOBUS JOHANNES DOESER
ONDERGAANDE ZON
olieverf op linnen in de maat 34 x 62 cm
Gesigneerd recht onder JJ DOESER
In houten oude lijst in de maat 49 x 76 cm
Schilderij is in goede staat maar heeft wel craquelé des tijds
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND
kleine meesters hebben grote toekomst
Starttijd | 12-8-2014 om 21:22 |
Eindtijd | 20-8-2014 om 21:22 |