Joyce van Rijn - Gouache uit 1974
Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Anthon Hoornweg - Bronzen beeld van een Egyptische Godheid - 1987 - 18/20 - Gesigneerd
Anton Heyboer - "La Mère de Dieu" - Kleuren Ets (eerste staat) - 55 x 53 cm - Ingelijst
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Olieverf op doek 50x70 cm, in goede staat, doekomslag is wat beschadigd.
De gipsen lijst is in goede staat, lichte schade.