Jacobus van Looy - Bloemen op een hek - Verkocht

Jacobus van Looy - Bloemen op een hek kopen? Bied vanaf 3500!

Verkoopprijs: € 3.220,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jacobus van Looy - Bloemen op een hek kopen? Bied vanaf 3500!Jacobus van Looy - Bloemen op een hek kopen? Bied vanaf 3500!

Geplaatst door  wesselk

Lid sinds 2019
1 verkochte items
  • Jacobus van Looy (1855-1930)
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 35 cm (h x b)
Lijst24 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk van Jacobus van Looy is in goede staat en gekocht in 1988 bij Simonis & Buunk in Ede. Gesigneerd in de linker onderhoek, zie foto's.

In goede staat, maar enige craquelé in de donkere achtergrond.

Dit item is verkocht voor 3.220,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-07-2020 om 16:35
Eindtijd:21-01-2021 om 12:29
Diek1981
21 jan. / 11:27
€ 2800