| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jacomijn den Engelsen
Vrouwekop I
houtdruk 7/11
1996
beeldformaat 75 x 55
ingelijst in blankhouten lijst 102 x 80 cm
kan niet ingelijst tegen verzendkosten opgestuurd worden
ingelijst kan deze houtdruk opgehaald worden in Grave
| Transport | |
| Garantie | |