Jacomijn den Engelsen - onbekend

Jacomijn den Engelsen - onbekend kopen? Bied vanaf 45!
  • Jacomijn den Engelsen (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageA.P. V-XX
Hoofden met blauwe achtergrond

Jacomijn den Engelsen (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  JVER9159

Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
50 cm
64 cm
Starttijd:05-08-2022 om 16:38
Eindtijd:14-08-2022 om 22:55
Openingsbod € 45
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland