Jacomijn den Engelsen - zonder titel

Jacomijn den Engelsen - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Jacomijn den Engelsen - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jacomijn den Engelsen - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1092)
  • Jacomijn den Engelsen (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXXX

Krachtig werk van de kunstenaar Jacomijn den Engelsen . Gesigneerd  en genummerd in potlood.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor. Ook kunnen wij uw werken tijdelijk opslaan.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

lichte vouwlijn linksonder maar kan een lijstenmaker bij inlijsten wel weer strak krijgen

Jacomijn den Engelsen (1958)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
50 cm
64 cm
Starttijd:04-06-2022 om 11:42
Eindtijd:18-06-2022 om 21:26
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland