Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho - Verkocht

Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!Jacques Courtade - Modern abstracte Compositie - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 50!
  • Jacques Courtade (1923-1994)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1946
TechniekLitho
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurenlitho door Jacques Courtade
Voorstelling van een kleurrijke abstracte, moderne compositie.
Losbladig, beeldmaat 28x26, bladmaat 33x50
Gesigneerd en gedateerd rechtsonder: 'Courtade XLVI'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Blad is licht gevlekt aan de randen, ver buiten de voorstelling
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Jacques Courtade (1923-1994)

Frans Frans

Geplaatst door  lenteman
3363 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
26 cm
28 cm

ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
Starttijd10-5-2021 om 12:36
Eindtijd10-7-2021 om 20:50
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken