Jacques Doucet - Été a Saint Christol, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) - Verkocht

Jacques Doucet - Été a Saint Christol, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Jacques Doucet - Été a Saint Christol, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Jacques Doucet - Été a Saint Christol, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Jacques Doucet - Été a Saint Christol, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Jacques Doucet - Été a Saint Christol, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Jacques Doucet - Été a Saint Christol, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Jacques Doucet - Été a Saint Christol, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Jacques Doucet - Été a Saint Christol, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Jacques Doucet - Été a Saint Christol, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!
  • Jacques Doucet (1924-1994)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1991
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 63 x 81 cm (h x b)
Incl. lijst 94 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 200

Prachtige, grote compositie van Jacques Doucet.  Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘91) en genummerd (51/200).  In zeer mooie lijst en met smetteloos, zuurvrij passe-partout, maar zonder glas.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 110cm x 94cm (incl. lijst), 81cm x 63cm (binnen passe-partout)

Jacques Doucet (1924-1994)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Rosser
4316 verkochte items
Alle items (227)
110 cm
94 cm
81 cm
63 cm