Jacques Doucet - J. Doucet handgesingeerde litho zeer beperkte oplage - Verkocht

Jacques Doucet - J. Doucet handgesingeerde litho zeer beperkte oplage kopen? Bied vanaf 185!
Grafiek (handgesigneerd)

Jacques Doucet - J. Doucet handgesingeerde litho zeer beperkte oplage kopen? Bied vanaf 185!Jacques Doucet - J. Doucet handgesingeerde litho zeer beperkte oplage kopen? Bied vanaf 185!Jacques Doucet - J. Doucet handgesingeerde litho zeer beperkte oplage kopen? Bied vanaf 185!Jacques Doucet - J. Doucet handgesingeerde litho zeer beperkte oplage kopen? Bied vanaf 185!Jacques Doucet - J. Doucet handgesingeerde litho zeer beperkte oplage kopen? Bied vanaf 185!
  • Jacques Doucet (1924-1994)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Jaques. Doucet.

Een handgesigneerde litho van de Cobrakunstenaar jaq Doucet.

Linksonder geannoteerd 96/200. en gedateerd 1991  Afmeting 90x70 cm.

Inclusief zeer mooie omlijsting met diepte passepartout 115 cm x 80 cm

Rechtsonder gesigneerd in potlood

Afhalen of laten brengen is een pre. Vanwege de grootte van het Kunstwerk kan het niet worden verstuurd met glas en omlijsting. Uiteraard wel in koker.

Aangetekend / verzekerd NL 14.50