| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie, zeer grote zeefdruk met heldere kleuren uit 1991 van Jacques Doucet.
De zeefdruk is handgesigneerd met potlood. Dit is nummer HC VII/L.
Afmeting van het blad is 105x75 cm, beeld is 80x60 cm.
De rand heeft wat lichte beschadigingen.
De zeefdruk is kosteloos op te halen in Hilversum. Versturen (stevige koker, diameter 20 cm) kan natuurlijk ook.
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hilversum, Nederland |
| Garantie | |