| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
TER VEILING AANGEBODEN: FRAAI COMPLEET PORTFOLIO MET 3 LITHO'S + BOEK VAN COBRA-KUNSTENAAR JAQUES DOUCET. IN ORIGINELE LUXE LINNEN CASSETTE.
Titel : "Traces du quotidien" Jaar: 1989 Afmetingen litho's 40 x 30 Oplage: 200 nummer 63/200 Editie: Siwert Bergstrom, Malmo Zweden.
Litho's gedrukt op dik geschept papier. Handgesigneerd en genummerd met potlood.
Geheel verkeert in uitstekende conditie.
| Transport | |
| Garantie | |