Jacques Doucet - Jaques Doucet : Portfolio + 3 litho's + boek - Verkocht

Jaques Doucet : Portfolio + 3 litho's + boek  kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

Jaques Doucet : Portfolio + 3 litho's + boek  kopen? Bied vanaf 450!Jaques Doucet : Portfolio + 3 litho's + boek  kopen? Bied vanaf 450!
  • Jacques Doucet (1924-1994)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

TER VEILING AANGEBODEN: FRAAI COMPLEET PORTFOLIO MET 3 LITHO'S + BOEK VAN COBRA-KUNSTENAAR JAQUES DOUCET. IN ORIGINELE LUXE LINNEN CASSETTE.

 Titel : "Traces du quotidien"  Jaar: 1989  Afmetingen litho's 40 x 30  Oplage: 200 nummer 63/200 Editie: Siwert Bergstrom, Malmo Zweden.

Litho's gedrukt op dik geschept papier. Handgesigneerd en genummerd met potlood.

 Geheel verkeert in uitstekende conditie.