Jacques Doucet - zonder titel groot (Cobra) - Verkocht

Jacques Doucet - zonder titel groot (Cobra) kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Jacques Doucet - zonder titel groot (Cobra) kopen? Bied vanaf 225!Jacques Doucet - zonder titel groot (Cobra) kopen? Bied vanaf 225!
  • Jacques Doucet (1924-1994)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 83 x 61 cm (h x b)
Incl. lijst 107 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage H.C. - XVII/L
Fraai werk met prachtige lijst van Jacques Doucet. Mooi ingelijst met zwarte houten Barth lijst. Het werk kan zo aan de muur. Het werk is gesigneerd en H.C. romeins genummerd. Het werk verkeert in prima conditie en kan zo worden opgehangen.  De foto is door het glas heen genomen.U kunt het werk vooraf komen bezichtigen bij galerie Rotor in Arkel en/of na aankoop afhalen. Wilt u de lijst erbij dan dient het werk te worden opgehaald of per koerier worden gebracht. Het werk kan niet met lijst verzonden worden! Natuurlijk kan het werk ook zonder lijst per aangetekende post verzonden worden.

Jacques Doucet (1924-1994)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
4553 verkochte items
Alle items (451)
83 cm
107 cm
61 cm
83 cm