Jacques Doucet - Zonder titel maar met lijst! - Verkocht

Jacques Doucet - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 215!
Jacques Doucet - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 215!Jacques Doucet - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 215!Jacques Doucet - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 215!Jacques Doucet - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 215!Jacques Doucet - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 215!
  • Jacques Doucet (1924-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Lijst52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200 exemplaren
Mooie zeefdruk van Jacques Doucet, Franse CoBrA met lijst. Een werk dat zo aan de muur kan worden gehangen!
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Jacques Doucet (1924-1994)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2745 verkochte items
Alle items van deze verkoper (465)
42 cm
52 cm
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 247,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2022 om 15:56
Eindtijd:12-12-2022 om 20:11
WalterB
12 dec. / 20:06
€ 215