Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 18 cm (h x b) |
Incl. lijst | 46 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 275/350 |
ets – aquatint
Jacques Hervens (1890 – 1928)
ingelijst, met passe-partout en achter glas
afmetingen: afdruk 20 x 18 cm., met lijst 46 x 35 cm.
met potlood gesigneerd
oplagenummer 275/350
in goede conditie
Wordt verzekerd, met handtekening bij ontvangst en met Track & Trace verzonden
Ook op te halen in onze galerie *De Curiositeiten van Larry* in Alkmaar.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 30-4-2021 om 15:23 |
Eindtijd | 9-5-2021 om 19:05 |
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |