5. Jacques Hervens

Jacques Hervens (1890-1928)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jacques HERVENS (Sint-Joost-ten-Node 1890 – Sint-Lambrechts-Woluwe 1928)

Jacques Hervens - ets – aquatint kopen? Bied vanaf 35!

Jacques Hervens - ets – aquatint

Geplaatst doorLawrence

Eindtijd09-05-2021 om 19:05

TechniekEts
Afmetingen46 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst