Jacques Mels - Aquarel - Winterlandschap

Jacques Mels - Aquarel - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 70!
Jacques Mels - Aquarel - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 70!Jacques Mels - Aquarel - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 70!Jacques Mels - Aquarel - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 70!Jacques Mels - Aquarel - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 70!Jacques Mels - Aquarel - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 70!Jacques Mels - Aquarel - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 70!Jacques Mels - Aquarel - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 70!Jacques Mels - Aquarel - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  dot64
FA. (3)

129 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Jacques Mels (1899-1974)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 57 cm (h x b)
Lijst50 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie goede Aquarel van  Jacques Mels  [1899-1974]
=========================================

in houten lijst  [heeft zijn lichte plekjes]

wat bruine passe partout  , zie foto's !

l.o.  gesigneerd

AFMETINGEN =

totaal met lijst  =  50 x 75  cm

Aquarel                =  30 x 57  cm

Jacobus Wilhelmus Aloyisius Adrianus Maria (bijnaam Jacques) Mels is geboren in Tilburg

Jacques Mels staat vooral bekend om zijn ietwat donkere en mysterieuze, onstuimig geschilderde Zuid-Limburgse zomer- en winterlandschappen onder fascinerende wolkenluchten

.Het natuurtalent Jacques Mels heeft een korte opleiding gehad bij Harmen Meurs en Antoon van Welie en was lid van het 'Apeldoornse Kunstenaarsgenootschap de Kern'. Verder was hij een bescheiden eenling. Werk van hem is opgenomen in de Rijkscollectie en in vele particuliere collecties in binnen- en buitenland.

In zeer goede verzorgde staat

=================================================
verzendkosten  =  7,25  euro   Buitenland = 25 euro

Jacques Mels (1899-1974)

Alle items van deze kunstenaar(8) Geplaatst door  dot64
FA. (3)

129 verkochte items
75 cm
50 cm
57 cm
30 cm
Sluit over 7d 21u 41m 41s
Openingsbod€ 70
ObjectlocatieEtten-leur, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland

Starttijd:01-08-2021 om 10:49
Eindtijd:13-08-2021 om 20:07