Mooie goede Aquarel van Jacques Mels [1899-1974] =========================================
in houten lijst [heeft zijn lichte plekjes]
wat bruine passe partout , zie foto's !
l.o. gesigneerd
AFMETINGEN =
totaal met lijst = 50 x 75 cm
Aquarel = 30 x 57 cm
Jacobus Wilhelmus Aloyisius Adrianus Maria (bijnaam
Jacques) Mels is geboren in Tilburg
Jacques
Mels staat vooral bekend om zijn ietwat donkere en mysterieuze, onstuimig
geschilderde Zuid-Limburgse zomer- en winterlandschappen onder fascinerende
wolkenluchten
.Het
natuurtalent Jacques Mels heeft een korte opleiding gehad bij Harmen Meurs en
Antoon van Welie en was lid van het 'Apeldoornse Kunstenaarsgenootschap de
Kern'. Verder
was hij een bescheiden eenling. Werk
van hem is opgenomen in de Rijkscollectie en in vele particuliere collecties in
binnen- en buitenland.
In zeer goede verzorgde staat
================================================= verzendkosten = 7,25 euro Buitenland = 25 euro
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Etten-leur, Nederland
Tot 10 kg.
€ 7,25
Naar België
€ 25,00