Jacques Slegers - Panter

Jacques Slegers - Panter kopen? Bied vanaf 90!

Jacques Slegers - Panter

Verkoopprijs: € 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jacques Slegers - Panter kopen? Bied vanaf 90!Jacques Slegers - Panter kopen? Bied vanaf 90!Jacques Slegers - Panter kopen? Bied vanaf 90!Jacques Slegers - Panter kopen? Bied vanaf 90!Jacques Slegers - Panter kopen? Bied vanaf 90!Jacques Slegers - Panter kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  nightingale
FA. (2)

32 verkochte items
  • Jacques Slegers (1936-2000)
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 49 cm (h x b)
Lijst50.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jacques Slegers(1936-2000).
Bekende kunstenaar die diverse internationale opleidingen gevold heeft in o.a. Parijs,Antwerpen,Oostenrijk en Nederland.
Uit nalatenschap nu deze twee werken aangeboden. Zie ook mijn andere advertenties.
Werk dateert uit de jaren '70
Dit werk is na zijn overlijden uit zijn persoonlijke verzameling tevoorschijn gekomen.
Nu voor een fractie van de waarde te koop.

Dit item is verkocht voor 103,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-01-2021 om 22:21
Eindtijd:30-01-2021 om 22:22

Biedingen (1):

Hepr
30 jan. / 22:17
€ 90