Jakob Smits - Christus bespot

Jakob Smits - Christus bespot kopen? Bied vanaf 125!
Jakob Smits - Christus bespot kopen? Bied vanaf 125!Jakob Smits - Christus bespot kopen? Bied vanaf 125!Jakob Smits - Christus bespot kopen? Bied vanaf 125!Jakob Smits - Christus bespot kopen? Bied vanaf 125!Jakob Smits - Christus bespot kopen? Bied vanaf 125!Jakob Smits - Christus bespot kopen? Bied vanaf 125!Jakob Smits - Christus bespot kopen? Bied vanaf 125!Jakob Smits - Christus bespot kopen? Bied vanaf 125!Jakob Smits - Christus bespot kopen? Bied vanaf 125!
  • Jakob Smits (1855-1928)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 21 x 27 cm (h x b)
Incl. lijst 47 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Jacobus Johannes (Jakob) Smits (Rotterdam, 9 juli 1855 - Achterbos (Mol), 15 februari 1928) was een Nederlands-Vlaams kunstschilder.
Smits was zo onder de indruk van de Kempen dat hij zich in 1888 definitief in Achterbos (Mol) vestigde. Hij betaalde er 2.000 frank voor een boerenhuisje dat hij uitbouwde tot zijn Malvinahof. In hetzelfde jaar huwde hij Malvina Dedeyn, dochter van een Brussels advocaat, die door dit huwelijk onterfd werd. Smits leefde in armoede terwijl hij onvermoeibaar werkte aan wat hij later zou noemen ‘mijn eenvoudig werk, symbolisch, poëtisch en echt’.

De totale ruimte binnen de passe partout meet 31cm x 25cm
Zie foto's, ze zijn deel van de beschrijving.
De kader is gratis bij het kavel.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hasselt, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 21,20
Naar Duitsland € 21,20
Europese Unie € 26,50
Wereldwijd € 68,50