Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 87.5 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 19 |
Lithografie
1989
Handgesigneerd en genummerd in potlood
Oplage: 19
Afmetingen beeld: 61 x 46 cm
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Hasselt, België |
Starttijd | 29-6-2020 om 9:11 |
Eindtijd | 5-9-2020 om 20:32 |