| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1996 |
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 19 x 28.5 cm (h x b) |
| Passe-partout | 30 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van James Coignard. Nummer: II/XX. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar en in de opdracht. Opdracht: Pour Nia et Joop - en arrival souvenir, Cannes - 19-3-96 - J. Coignard. Afmetingen voorstelling: H12 x b18,5 cm.Conditie: in goede staat. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Lijsten: beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven.
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Rechtsboven is het glas gebroken. Dit is niet te zien op de foto. Het werk is in zeer goede staat. | |||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Garantie | |||