De Zeven Hoofdzonden(les sept Pêches capitaux,) James Ensor
7+1 gravures drukgesigneerd in de gravure en genummerd editie van "De Brugse Kunstkring"
Oplage1000/272
Techniek Gravure DragerPapier Ingelijst Afmetingen gravures zelf : 16 x10.5 cm (h x b)Incl.
De volledige gravures hebben het formaat A4 en zijn heruitgaves van: De Gulzigheid : handgekleurde ets 1904
De Luiheid : handgekleurde ets 1902
De Hoogmoed : handgekleurde ets 1904
De Gramschap : handgekleurde ets 1904
De Gierigheid : handgekleurde ets 1904
De Nijd : handgekleurde ets 1904
De Ontucht : handgekleurde ets 1904
Fridolin (Ensor) en Gragapança d' Yperdamme (Demolder)" :
handgekleurde ets 1895
Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden.
Alle etsen in Luxe frame en in uitstekende staat
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Moorslede, België
koeriersdienst