Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen

Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen kopen? Bied vanaf 70!
Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen kopen? Bied vanaf 70!Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen kopen? Bied vanaf 70!Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen kopen? Bied vanaf 70!Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen kopen? Bied vanaf 70!Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen kopen? Bied vanaf 70!Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen kopen? Bied vanaf 70!Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen kopen? Bied vanaf 70!Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen kopen? Bied vanaf 70!Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen kopen? Bied vanaf 70!
  • Jan A. Louwers (1915-1991)
DragerPaneel
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 41 cm (h x b)
Lijst28.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Loonse en Drunense duinen geschilderd door de Brabantse schilder Jan A. Louwers.
Linksonder gesigneerd.

Lijst is wat slordig

Jan A. Louwers (1915-1991)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  verve

8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
50 cm
28.5 cm
41 cm
19 cm
Starttijd:30-08-2022 om 13:37
Eindtijd:08-09-2022 om 22:41
Openingsbod € 70
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland