Landschap (in Aquarel/zwart krijt) met onbekende titel, waarschijnlijk ergens in de buurt van Leek ( was in het bezit van mijn in 1960 overleden grootmoeder Judie Leek, die Jan Altink kende cq waarmee zij bevriend was. Ik weet niet of ze dit werk van Jan Altink kreeg of kocht. In elk geval zit het in de door de firma Ongering uit Groningen gemaakte lijst.
Goed
ingelijst achter glas, maar desondanks door rook wat vergeeld
Tot 10 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Extra