Jan Andries Herfst - laurenskerk te rotterdam

Jan Andries Herfst - laurenskerk te rotterdam kopen? Bied vanaf 50!
Jan Andries Herfst - laurenskerk te rotterdam kopen? Bied vanaf 50!Jan Andries Herfst - laurenskerk te rotterdam kopen? Bied vanaf 50!Jan Andries Herfst - laurenskerk te rotterdam kopen? Bied vanaf 50!Jan Andries Herfst - laurenskerk te rotterdam kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Andries Herfst (1888-1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 36 cm (h x b)
Lijst67 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage29/50
de ets is gevat in een passepartout in een simpele lijst achter glas

Jan Andries Herfst (1888-1978)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  dekees

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
43 cm
67 cm
36 cm
50 cm
Starttijd:11-09-2022 om 13:01
Eindtijd:20-09-2022 om 21:21
Openingsbod € 50
Objectlocatiebergen op zoom,  Nederland