Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1969 |
Techniek | Ets |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 31.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 14/15, eigen druk |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De voorstelling is in goede staat. Er zitten wat "bobbels" in de voorstelling(zie foto's achterkant). Eerlijk gezegd geen idee of dit zo hoort? Op de hoeken zitten wat verkleuringen van een vorige inlijsting | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 17-8-2021 om 11:42 |
Eindtijd | 27-8-2021 om 20:17 |