Jan Bernard Meinen - Monotype - Verkocht

Jan Bernard Meinen - Monotype kopen? Bied vanaf 40!
Jan Bernard Meinen - Monotype kopen? Bied vanaf 40!Jan Bernard Meinen - Monotype kopen? Bied vanaf 40!Jan Bernard Meinen - Monotype kopen? Bied vanaf 40!
  • Jan Bernard Meinen (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekMonotype
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Monotype van jan Bernard Meinen, gesigneerd met monogram en gedateerd in potlood (afm. 49x40 cm). Bevestigd op een groter wit blad.

verzending tussen twee platen, 9,25, aangetekend 10,95

Jan Bernard Meinen (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42 )

1225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-06-2020 om 11:58
Eindtijd:26-06-2020 om 19:50
Annakiekel
26 jun. / 14:11
€ 40