Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1963 |
Techniek | Potlood |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
In goede staat .
Kleine vouwtje op de hoekjes , bijna niet te zien. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 18-3-2023 om 0:14 |
Eindtijd | 25-3-2023 om 20:54 |