Jan Brand - grote gouache uit 1978 - Verkocht

Jan Brand - grote gouache uit 1978 kopen? Bied vanaf 80!

Jan Brand - grote gouache uit 1978 kopen? Bied vanaf 80!Jan Brand - grote gouache uit 1978 kopen? Bied vanaf 80!Jan Brand - grote gouache uit 1978 kopen? Bied vanaf 80!Jan Brand - grote gouache uit 1978 kopen? Bied vanaf 80!Jan Brand - grote gouache uit 1978 kopen? Bied vanaf 80!Jan Brand - grote gouache uit 1978 kopen? Bied vanaf 80!
  • Jan Brand (1925-1986)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1978
TechniekGouache
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst57 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Gouache op papier, achter passepartout en glas.
In een zwarte houten laklijst met zeer lichte schade.

Afhalen of verzending (alleen binnen Nederland).
In zeer goede gebruikte staat.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50

Jan Brand (1925-1986)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Miles
1932 verkochte items
Alle items van deze verkoper (90)
75 cm
57 cm
70 cm
50 cm