5. Jan Brand

Jan Brand (1925-1986)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Jan BRAND (Antwerpen 1925 - Amsterdam 1986)

Jan Brand - grote gouache uit 1978 kopen? Bied vanaf 150!

Jan Brand - grote gouache uit 1978

Geplaatst doorMiles

Eindtijd29-03-2021 om 21:28

Jaartal1978
TechniekGouache
Afmetingen57 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst