Jan Coenraad Nachenius - Landschap

Jan Coenraad Nachenius - Landschap kopen? Bied vanaf 50!
Jan Coenraad Nachenius - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Jan Coenraad Nachenius - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Jan Coenraad Nachenius - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Jan Coenraad Nachenius - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Jan Coenraad Nachenius - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Jan Coenraad Nachenius - Landschap kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Coenraad Nachenius (1890-1987)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Houtskool
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 37 x 47 cm (h x b)
Incl. lijst 45.5 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Gesigneerd linksonder.
Jan Coenraad Nachenius werd geboren te Amsterdam op 12 augustus 1890 en overleed te Garderen op 10 maart 1987.
Leerling van G.W. Dijsselhof en G.C. Haverkamp.
Glaskunstenaar , graficus, schilder en tekenaar.
Landschap en stilleven.
Lid van de kunstenaarsverenigingen Sint Lucas en De Grafische.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00